OCHRE GOLD COLOUR OF THE YEAR 2016

Pazar, Mayıs 15, 2016

  Kültür – sanat ve etkinlik haberleri içinde fikirler verirken bu yıla damgasını vuran ve bir çok fikre tasarıma yön veren renklerden bahsetmeden olmaz. Bu yıl ki rengimiz Ochre Gold.
 Eski ustaların resimlerinde sıkça rastlanan ve aynı zamanda modern tasarım trendlerinde “Miras ve Gelecek” yaklaşımıyla kendine her dönem yer bulan altın, bu yılda karşımızda  ama biraz farklısı.. Ochre Gold, altın etkisini temsil etmekte ve 2016’nın bu dönemine kadar sıkça bu havalı renkle karşılaştık ve karşılaşmaya devam edeceğiz. 2015’deki bakırımsı portakal renginin ardından bu yılda Ochre Gold tasarım fuarlarında ve grafik tasarımlarının yanı sıra mimarlık, moda, güzellik ve iç dekorasyonda yinelenen renk ve malzeme olarak karşımızda...
  Ochre Gold tam sarı değil, bej değil, tam sarı olmadığı gibi, altın rengi demek de doğru değil. Altın ​​etkilerine maruz kalmış seçilmiş bir hardal, sımsıcak bir renk. Doğada bol bulunan, kendi tonlarıyla mükemmel bir uyum yaratan, doğanın renk paletindeki en yumuşak tonlardan biri. 
  Oturma odasında, çocuk odasında ya bir duvar rengi ya da bir obje ile bu trendi evinizde yaşatırken, kıyafetlerinizde de yer verip modaya ayak uydurabilirsiniz..

Kaynak ve ayrıca bilgilenmek için tık ve tık tık ..You Might Also Like

0 yorum

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *